سنگ مصنوعی ( Artificial Stone )

در صنعت ساختمان ، به کمک گچ آلفا و خواص آن می توان محصولاتی به زیبایی سنگ های زینتی با همان مقاومت و مشخصات فنی به کمک گچ طراحی و ساخت، مجتمع گچ صفوی زاده ، گروهی پیشرو در ارائه این محصولات در کشور هستند.سنگ مصنوعی محصولی تولید شده از گچ آلفا

برای استفاده از رزین پلی‌استر در قالب ‌گیری به چندین محصول کمکی نیاز است. این محصولات غالباً عبارتند از: ۱٫ کاتالیست  ۲٫ شتاب دهنده ۳٫ افزودنی: تیکسوتروپیک؛ رنگدانه؛ پرکننده؛ مواد شیمیایی ضد اشتعال.اما “گچ آلفا” به هیچگونه افزودنی شیمیایی نیاز نداشته و برای تبدیل از حالت پودری به حالت ژله ای تنها با آب مخلوط می شود تا حالت خمیری شکل، به خود بگیرد.گچ آلفا مخصوص مجسمه سازیگچ آلفا در ساخت مجسمه، ظروف آبنما، ساعت و … کاربرد دارد و خالی از مواد مضر و شیمیایی میباشد.

برای ساخت یک مجسمه با استفاده از این محصول تنها کافیست مقداری آب به پودر اضافه کنید تا حالت ژله ای به خود بگیرد. ماده بدست آمده هیچگونه زیانی برای بدن فرد نداشته و بدون توجه به محدوده زمانی میتوان از آن برای ساخت مجسمه دلخواه خود استفاده کرد. به دلیل روانی و قالب پذیری “گچ آلفا” میتوان از آن در صنعت مجسمه سازی به روش قالب گیری بهره برد.برای تو خالی بودن مجسمه یا هر شیئی فقط باید قالب را بطور مدام تا ژله شدن مواد چرخاند و برای بسته شدن محل انتهای قالب در نهایت مقداری از مواد ترکیب شده را داخل قالب ریخته و آن را ایستاده قرار می دهیم تا بسته شود.


نحوه سفارش

از طریق شماره تماس 02536646220 می توانید مستقیما با کارشناسان فروش در کارخانه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می توانید از طریق صفحه اینستاگرام و حساب کاربری ، @safavizadeplastercomplex با ما در ارتباط باشید.

Safavizadeh Plaster Complex


Safavizadeh Plaster Complex is the biggest producer of Alpha plaster in the world by capacity of 100 000 tons per year and, in accordance with ISO 14001-18001-9001 and Iran national standard ISIR17773133978.

download catalogue


opens SAT to FRI

From 8 to 16

@safaviplastercomplex

009825 – 36646220 

export@sgpsm.com

Copyright 2019 - Safavizadeh Plaster Complex

Design by Branex