گچ بتا

گچ بتا (Beta plaster) یک محصول نوین با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا، تولید و عرضه می شود. با توجه به خصوصیات این محصول، می توان از آن برای پوشش دهی سطوح و عایق کاری استفاده کرد. گچ بتا ‌یکی از مصالح پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد که البته بیشترین مصرف آن، با توجه به ویژگی هایی که دارد مربوط به صنعت ساختمان سازی است .

مجتمع گچ صفوی زاده به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان گچ بتا در جهان شناخته می شود و مخترع گچ آلفا نیز است. این محصول در دو نمونه توسط مجتمع گچ صفوی زاده تولید می شود که مشخصات فنی هر دو مدل را می توانید مشاهده کنید.


مشخصات فنی گچ بتا مجتمع گچ صفوی زاده

نمونه اول:

نسبت آب به گچ : 55 درصد

مقاومت فشاری: 210 کیلوگرم بر سانتی متر مکعب

مقاومت خمشی: 76 کیلوگرم بر سانتی متر مکعب

روانی: 20 درصد

گیرش اولیه: 10 دقیقه

گیرش ثانویه: 15 دقیقه

ضد آب

نمونه دوم:

نسبت آب به گچ : 48 درصد

مقاومت فشاری: 220 کیلوگرم بر متر مکعب

مقاومت خمشی: 78 کیلوگرم بر متر مکعب

روانی: 20 درصد

گیرش اولیه: 10 دقیقه

گیرش ثانویه: 17 دقیقه

ضد آب


تفاوت گچ آلفا و بتا چیست ؟

قبل از هر توضیحی ، جالب است بدانید که این دو گچ را در بعضی موارد با یکدیگر ترکیب می کنند تا خواص و ویژگی های جدیدی بدست آید. همچنین وجود انواع افزودنی های گچ و ترکیب آنها با گچ آلفا و بتا ، در خصوصیات ظاهری ، زمان گیرش ، استحکام ، ضریب نفوذ پذیری و غیره تاثیرگذار است.گچ آلفا و بتا را میتوان دو نوع گچ پر استفاده و البته پرفروش دانست و تفاوت اصلی آنها در مصارف این دو گچ است.برای مثال از گچ بتا به علت داشتن زمان گیرش کوتاه ، بیشتر در مصارف ساختمانی ( پوشش داخلی ) استفاده می شود اما از گچ آلفا به علت داشتن تخلخل کم و گیرش مناسب در دندانپزشکی ها و مجسمه سازی ها مورد استفاده قرار می گیرد.


نحوه سفارش

از طریق شماره تماس 02536646220 می توانید مستقیما با کارشناسان فروش در کارخانه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می توانید از طریق صفحه اینستاگرام و حساب کاربری ، @safavizadeplastercomplex با ما در ارتباط باشید.

Safavizadeh Plaster Complex


Safavizadeh Plaster Complex is the biggest producer of Alpha plaster in the world by capacity of 100 000 tons per year and, in accordance with ISO 14001-18001-9001 and Iran national standard ISIR17773133978.

download catalogue


opens SAT to FRI

From 8 to 16

@safaviplastercomplex

009825 – 36646220 

export@sgpsm.com

Copyright 2019 - Safavizadeh Plaster Complex

Design by Branex