گچ گیپتون ( بتوگیپس )

گچ بتوگیپس چیست ؟ بتوگیپس یا همان گچ گیپتون به دلیل خواص مفیدی که دارد بر روی سطوح بتنی، فومی و یونولیت به خوبی عمل میکند. گچ های معمولی به سختی به سطوحی که ذکر شد میچسبند و یا پس از چسبیدن و خشک شدن شروع به ریزش و ترک خوردن میخورند. با استفاده از گچ گیپتون دیگر نیازی به رابیتس کاری نیست.

در حال حاضر با توجه به روند رو به بالای افزایش استفاده از دیوارها و سقف های بتونی در ساخت و سازها و مقدار جذب بالای رطوبت سطوح بتونی اندودکاری گچی مشکل و گاهی بدون چسبندگی میباد که با گذشت زمان این مشکل بیشتر نمایان میشود. ملات گچی روی سطوح یتونی بر پایه اصلی گچ و یکسری مواد افزودنی میباشد مشکل ذکر شده را اصلاح نماید.

مجتمع گچ صفوی زاده به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان گچ گیپتون ( بتوگیپس ) در ایران شناخته می شود و مخترع گچ آلفا نیز است.


مشخصات فنی گچ گیپتون مجتمع گچ صفوی زاده

ترکیب با آب : حداکثر 77 درصد

گیرش اولیه: 9 دقیقه

گیرش ثانویه: 13 دقیقه

مقاومت فشاری: 140 کیلوگرم بر سانتی مترمکعب

مقاومت خمشی: 50 کیلوگرم سانتی متر مکعب

روانی: 20 درصد


بهترین قیمت گچ گیپتون ( بتوگیپس ) در ایران

مجتمع گچ صفوی زاده ، یکی از بزرگترین مجتمع های تولید انواع محصولات گچی در ایران است که سالانه مقادیر قابل توجهی از تولید خود را نیز به کشورهای همسایه و اروپایی صادر می کند، مطمئن باشید که با توجه به کیفیت محصول ، که همگی دارای تاییدیه آزمایشگاهی و استاندارد ملی دارند ، بهترین قیمت گچ گیپتون را می توانید از گچ صفوی زاده تهیه کنید.


نحوه سفارش

از طریق شماره تماس 02536646220 می توانید مستقیما با کارشناسان فروش در کارخانه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می توانید از طریق صفحه اینستاگرام و حساب کاربری ، @safavizadeplastercomplex با ما در ارتباط باشید.

Safavizadeh Plaster Complex


Safavizadeh Plaster Complex is the biggest producer of Alpha plaster in the world by capacity of 100 000 tons per year and, in accordance with ISO 14001-18001-9001 and Iran national standard ISIR17773133978.

download catalogue


opens SAT to FRI

From 8 to 16

@safaviplastercomplex

009825 – 36646220 

export@sgpsm.com

Copyright 2019 - Safavizadeh Plaster Complex

Design by Branex